Покровська міська рада — У Покровську відбудеться зустріч із автором книги "Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу" Максимом Віхровим
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У Покровську відбудеться зустріч із автором книги "Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу" Максимом Віхровим

Максим Віхров народився і до літа 2014-го року жив і працював у Луганську. За освітою — соціолог, за фахом — журналіст. Нині є заступником головного редактора журналу “Український тиждень”, спеціалізується на аналізі подій на Донбасі.

У книзі «Дикий Схід» Максим Віхров досліджує, що відбувалося на теренах сучасної Луганщини та Донеччини від ХVI ст. до наших днів. Оповідь ведеться живою мовою, з опорою на історичні документи, наукові дослідження, свідчення очевидців, матеріали преси та інші джерела.

Особливий інтерес для читачів становлять особисті спостереження автора, який є очевидцем подій весни 2014-го року у Луганську, а також аналіз причин, котрі призвели до економічної кризи у 1990-х та окупації Донбасу у 2014-му. Крім того, будучи жителем Донбасу як мінімум у четвертому поколінні, автор розглядає історію Донбасу крізь призму власної сімейної історії.

Автор наголошує, що на Донбас слід дивитись, відкинувши негативні стереотипи та ідеологічні штампи. “Минуле цього краю переповнене несподіванками, інтригуючими деталями і не позбавлене злегка похмурого шахтарського гумору. Під завалами недолугих імперських міфів криється справжня історія Донбасу – історія українська, написана українською кров’ю, потом і сльозами, у тому числі – сльозами радості і потом вільної праці” - пише Максим Віхров. На думку автора, соціально-економічна ситуація на Донбасі є вкрай складною, але після деокупації регіон має шанс на відродження та оновлення.

 

Зустріч відбудеться 24 січня о 17.30 в приміщенні Покровської міської бібліотеки. Вхід вільний.

 

Реєстрація учасників за телефоном: 050 8705747

Реєстрація для ЗМІ: 050 1031563

Knygy

 

    pfu    big logo2